top of page
6 web.jpg
20220625_165950.jpg
2 webb.JPG
3 web.jpg
2 web.jpg

GDZIE JEST SYLWIA ?

 

Mam na imię Sylwia. Prowadzę mój salon od 2014 roku. Niespodziewanie dla wszystkich zniknęłam w 2018. Wszyscy pytali: ‘Gdzie jest Sylwia?‘ Otóż, przez kilka lat byłam zmuszona pozostawać za granicą, by walczyć o zdrowie i życie.

 

Jak to możliwe?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, musimy uświadomić sobie jedną rzecz. Ciało człowieka jest w stanie kontrolować każdy, nawet najpoważniejszy problem (także ten nie dający objawów), ale tylko do pewnego czasu, gdy przekroczymy określoną granicę. W jaki sposób? Przeciążając się ponad miarę pracą, stresem, długo nie rozwiązywanymi ‘małymi‘ problemami. Czasem wypadek rowerowy czy samochodowy lub kolejna niewyleczona infekcja może być punktem przełomowym. Czy znasz swój limit? Ja nie znałam. Nigdy nie odtruwałam się, nawet nie wiedziałam, że to podstawa, by utrzymać zdrowie (zjawisko homeostazy). Podstawą jest odrobaczanie organizmu i systematyczne czyszczenie jelit.

Mieszkam i pracuje za granicą, ale to w Polsce udało się postawić prawidłową diagnozę i rozpocząć leczenie. Polska mnie uratowała. Nie pierwszy raz. Kiedyś, umożliwiając bezpłatne wykształcenie, teraz oddając mi zdrowie i życie. 

Zostałam uratowana serią zabiegów Lampy Rifa, Bicomem, czyszczeniem jelit, olejem CBD, wysokimi dawkami witaminy C i D, sporą ilością suplementów i zmianą diety. Podstawą było też odrobaczanie organizmu. Później odkryłam jeszcze płyn DMSO i proszek MSM. Są jeszcze inne dostępne metody diagnostyki i leczenia, ale ja będę mówić tylko o tym, z czego sama korzystałam.

 

Zrób sobie detoks, zanim dopadnie cię choroba

Nie pomogą pieniądze ani znajomości, jeśli nie wiesz nic o detoksykacji. Stracisz zdrowie, stracisz wszystko. Spójrz na moje zdjęcia sprzed choroby (te zrobione nie tak dawno i dawniejsze z czasów wyborów Miss Polonia). Jak wyglądam teraz?  Na pewno jestem dowodem na to, że przez lata toksyny mogą podjadać człowieka  niepostrzeżenie, aż do pewnego dnia, gdy nagle zachoruje. Jednak tego wszystkiego można uniknąć, stosując regularne odtruwanie. Dobra wiadomość jest taka, że stan ten jest całkowicie odwracalny pod warunkiem, że nie jest za późno.

Kim ja jestem, żeby ci doradzać co masz robić?

Mieszkam w Londynie od 20 lat, na Fulham od ponad 10. Salon w którym jesteś dziś, blisko dwie dekady temu był pierwszą siedzibą tygodnika „Cooltura” .

Ale zacznijmy od początku....

Po skończeniu studiów na Uniwersytecie Wrocławskim dostałam pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej jako przedstawiciel medyczny. Po 2 latach przyjechałam do Wielkiej Brytanii, gdzie zostałam zatrudniona w polskich mediach. W 2009 roku w dwudziestą rocznicę upadku systemu komunistycznego w Polsce wydałam książkę pt. `Rzeczpospolita III i pół`, która była głosem mojego pokolenia. Patronowali jej m.in. „Newsweek”, „The Times” , onet.pl , czy kanał TVP Historia. Niedługo potem rozpoczęłam współpracę z Telewizją Polską jako korespondent programów informacyjnych TVP Polonia i TVP Info. Byłam szczęśliwa i zdrowa.

Kiedy postanowiłam na chwilę opuścić media, by wejść do biznesu, otworzyłam salon. Brak odpoczynku, a przede wszystkim brak detoksu był dużym błędem. Praktycznie z dnia na dzień podupadłam na zdrowiu.

 

Lekarze nie wiedzieli co mi jest

Nie pomógł odpoczynek, jedzenie, spanie. Był rok 2018. Miałam wszystkie niepokojące objawy przypisywane poważnym chorobom, ale testy laboratoryjne i rezonanse magnetyczne, niewiele wnosiły. Chudłam, stawałam się cieniem samej siebie, nie byłam w stanie pracować. Czas upływał na chodzeniu od lekarza do lekarza. Jedno wiedziałam na pewno: nie mam depresji. Mój duch był zdrowy, umierało ciało.

W tym miejscu należy podkreślić, że w wielu przypadkach, gdy lekarze nie są w stanie postawić diagnozy mówią, że pacjent ma depresję. Może jakaś część tak, ale nie wszyscy. Wielu z nich jest zatrutych własnymi toksynami, bez najmniejszej tego świadomości.

Odwiedziłam najlepszych specjalistów w Londynie (350 funtów za wizytę), odwiedziłam najlepszych specjalistów w Warszawie (60 funtów za wizytę) i usłyszałam: „Nie wiemy co pani jest, ale będziemy szukać. Coś na pewno, bo gołym okiem widać”.

 

To była..... Borelioza i koinfekcje

Rozpoznana w ostatniej chwili. Długotrwały brak oczyszczania organizmu spowodował ujawnienie się Starej Boreliozy. Byłam również zatruta elektrosmogiem i metalami ciężkimi. Stara Borelioza nie jest jedną chorobą. To stan ogólnego zanieczyszczenia organizmu w którym się znajdujemy. Różnica pomiędzy Starą i Nową Boreliozą w zakładce `Borelioza`.

 

Wróciłam z Polski do Londynu. Pozdrawiam wszystkich, którzy życzyli mi zdrowia. Dziękuję Dorocie i Monice masażystkom z salonu, które dbały o klientów podczas mojej nieobecności.

Zdecydowanie coś dobrego wynikło z całej sytuacji. Dużo podróżowałam i znalazłam miejsca, gdzie oferowano skuteczne rozwiązania. Prawidłową diagnozę, a później leczenie, otrzymałam w przychodni p. Daniela Lubryczyńskiego w Warszawie. Trafiłam też do słynnego dr Huberta Czerniaka, który wspólnie z Katarzyną Wojdą w jej przychodni w Gdyni Orłowie latem 2018 uratowali mnie suplementami Jerzego Zięby. Jego pasta CBD w strzykawce pozwoliła mi przejść najtrudniejszy czas. Oglądałam i oglądam na YouTubie nie tylko jego filmy, ale i dr Ewy Dąbrowskiej, Natalii Samarec, Braci Rodzen, Odmładzanie na surowo i dr Ozimka. Książki prof. Michała Tombaka to była podstawa Dużym wsparciem okazali się także ukraińscy lekarze rezydujący w różnych częściach Polski, dr Borys Boligar, dr Aleksander Bykowszczenko i dr Katarzyna z Concordii. Byłam również na konsultacji w Bingen (Niemcy). Miałam zaszczyt zostać zdiagnozowana przez dr Stefana Rastocnego, jednego z najlepszych lekarzy w Europie.

Biorąc pod uwagę moją drogę zawodową, własną chorobę i wnikliwe zbadanie tematu, czuje się upoważniona do zabrania głosu na ten temat. Zdaje sobie sprawę, jak wielu ludzi może być w podobnej sytuacji i nie ma do kogo zwrócić się. Zostali z problemem sami, bo kto może pomóc, jeśli lekarz nie jest w stanie. Szerzenie wiedzy na ten temat jest jednym z najpilniejszych zadań. Ja sama nie spotkałam nikogo, kto by mi o tym powiedział. Długo chodziłam bez diagnozy. Zbyt długo...

 

Nie jestem lekarzem. Nie oferuje konsulatcji lekarskich.

Zalecam ścisłą współpracę z personelem medycznym, by wymieniać się doświadczeniami na lini pacjent-lekarz. Namawiam do rozmowy z lekarzem na temat oczyszczania organizmu.

Wszystkie terapie z których korzystałam, by najpierw zdiagnozować, a potem leczyć Starą Boreliozę, nie są terapaimi medycznymi w rozumieniu medycyny akademickiej i reprezentują medycynę naturalną.  

bottom of page