top of page

Lekarze nie wiedzą co mi jest albo mówią,
że wszystko jest ok.

Lekarze mówią, że wszystko jest ok

Ty jednak wiesz, że tak nie jest.

Masz coraz mniej sił do pracy, śpisz słabo, czujesz się stale zmęczony. Trudno zrzucić to na pandemię, bo problem istniał jeszcze przed nią.

Zmienił się twój zapach ciała, wygląd. Brzuch urósł, chodzenie do toalety stało się problemem.                   

Twoje złe samopoczucie najprawdopodobniej zostało spowodowane PRZEROSTEM wirusów, grzybów, pasożytów, bakterii. MOŻESZ BYĆ TEŻ ZATRUTY metalami ciężkimi lub elektrosmogiem. Nasz układ trawienny potrzebuje pomocy niektórych bakterii, ale gdy rozmnożą się niekontrolowanie to początek każdej choroby.

Nadmiar patogenów powoduje korek. Organizm ludzki można porównać do układu hydraulicznego. Każdy korek blokujący rury stanie się prędzej czy później kłopotem.

Na początku alergia, stałe zmęczenie, ciągłe infekcje, problemy natury psychicznej (lęki, wahania nastrojów, depresja, u dzieci ADHD).

Potem już musimy liczyć się z poważnymi konsekwencjami typu borelioza, udar, zawał, rak, czy choroba autoimmunologiczna taka jak SM, Parkinson, toczeń i in.

             Czuję się coraz gorzej, co robić

POZBYĆ SIĘ NADMIARU zarazków powodujących korek, zanim będzie za późno. Nazywamy je patogenami, toksynami, substancjami chorobotwórczymi, ale jakkolwiek elegancko tego nie ująć, to są zwyczajne śmieci, gnijące w nas, tworzące stany zapalne, a te z kolei każdą poważną chorobę.

Ten śmietnik trzeba wyprowadzić na zewnątrz. Zależnie od metody terapii, likwidujemy go, po czym usuwamy z naszego terenu. Pozostawiony tam będzie gnił i doprowadzi do zatrucia odpadami leczenia. Łatwo temu zapobiec, po zabiegu pijąc dużą ilość wody, połączoną z dawką ruchu.

       Najlepszy detox ciała w UK

Jeżeli jesteś wystarczająco cierpliwy, przejdź na DIETĘ WARZYWNĄ (dr DĄBROWSKIEJ), skorzystaj z ziół, suplementów, MASAZY, czasowej głodówki, ćwiczeń, picia WODY, soków, chodzenia do sauny. To wszystko działa!

       

bottom of page