top of page

  BORELIOZA

Borelioza to choroba zakaźna wywołana przez ugryzienie chorego kleszcza lub innego owada. Pozostawia on (często chociaż nie zawsze) charakterystyczny rumień dookoła ukąszenia. Inne objawy obejmują m.in. gorączkę, ból głowy, zmęczenie. Jeśli boreliozę zdiagnozujemy natychmiast to pomoże nam lekarz rodzinny i antybiotyk. Natomiast borelioza odkryta później, nawet po wielu latach, będzie leczeniem długim i trudnym. Może przyczynić się do trwałych uszczerbków na zdrowiu. Co ciekawe, większość pacjentów nie pamięta momentu ukąszenia.

     Znani ludzie chorzy na boreliozę

Justine Biber, Kelly Osbourne, Arvil Lavigne, Shania Twain, Richard Gere, Bella Hadid, jej mama Yolanda, Alec Baldwin, Ashley Olsen, Kathy Hutchins, Ben Stiller, Daryl Hall, Matt Dawson, George W. Bush i wielu innych.

W Polsce to m.in. Wojciech Jagielski, Kasia Kowalska, Tadeusz Drozda, Paweł Stasiak, Małgorzata Walewska, Magdalena Piekorz, dr Stanisław Krajski.

   Borelioza objawy

Utrata energii, stałe uczucie zmęczenia nawet bez powodu, ból mięśni i kości, objawy grypopodobne, przewlekłe infekcje, długotrwałe zapalenie zatok, kłopoty z sercem, ze spaniem, z pamięcią, skupieniem, czasami problemy z mówieniem, problemy natury psychicznej (depresja, lęki, gwałtowne zmiany nastrojów), szumy w uszach, przewlekłe zakażenia grzybiczne, nawracająca opryszczka, bóle niewiadomego pochodzenia, zaburzenia neurologiczne, nadmierna nerwowość, pocenie się, dziwne znamiona na skórze, utrata wagi, probelmy z trawieniem, utrata włosów, nagły proces starzenia, zaczerwienienie i łzawienie oczu, nadwrażliwość na kosmetyki i środki czystości.  

     Borelioza diagnoza

Błędne diagnozy są częste. Prawidłowe rozpoznanie stanowi problem z powodu braku odpowiednich narzędzi do analizy tematu. Nie pomaga ból, który wędruje, pojawiając się to raz w jednym, to w drugim miejscu.    

           Depresja, czy coś innego?

Ważne: Niektóre objawy boreliozy są identyczne jak przy depresji. Borelioza „udaje” wiele chorób, przez co ludzie często leczeni są na coś innego, niż w istocie im dolega.

        Rodzaje boreliozy

1) Świeża borelioza: Odkryta natychmiast po ugryzieniu. Leczona antybiotykami przeważnie z sukcesami przez lekarzy NFZ.

 2) Stara borelioza: Odkryta później, czasami po latach. Wobec niej tradycyjna medycyna nie ma skutecznych rozwiązań.  

Stara borelioza jest skomplikowanym zagadnieniem, ponieważ z jednej jednostki chorobowej zamienia się w wiele problemów. Nie jest już tylko jedną przypadłością, a stanem całego organizmu, którym zawładnęły koinfekcje typu Chlamydia, Babeszjoza, Bartonella, Toksoplazmoza, Wirus Epsteina Barra i wiele innych. Na szczęście medycyna naturalna odnotowuje niemałe sukcesy na tym polu, oferując kilka szczególnie polecanych sposobów. Wśród nich Plazma Rife`a uznawana jest za najsilniejszy i najszybszy.

"Jeśli chcesz odkryć sekret wszechświata, myśl w odniesieniu do energii, częstotliwości i wibracji”  Nikola Tesla (1856 – 1943)

                           

 

    Nikola Tesla (1856 – 1943)

7.jpg
bottom of page